Polityka prywatności

§1.
Dane osobowE

Od 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać tzw. „RODO”, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Soutacheria nie przechowuje danych osobowych Klientów, w żaden sposób nikomu nie udostępnia, dane podawane jednorazowo do wysyłki po nadaniu paczek są usuwane.Na potrzeby niniejszej polityki prywatności, przyjmowane jest następujące znaczenie poniższych pojęć:

Definicje

Administrator – Soutacheria – Maja Woźniak – strona internetowa dostępna pod adresem https://www.soutacheria.pl/

Użytkownik – każdy podmiot, który korzysta ze Strony.

Dane osobowe Użytkownik może przekazywać swoje dane osobowe Administratorowi poprzez wysyłanie wiadomości prywatnej lub e-maila oraz poprzez złożenie zamówienia w sklepie internetowym.

Obowiązkowe jest podanie danych osobowych (imię , nazwisko, adres, nr telefonu w przypadku przesyłki kurierskiej) w momencie składania zamówienia a w celu wysyłki zakupionych przedmiotów.

Administratorem danych osobowych Użytkownika jest Administrator Soutacheria. Administrator gwarantuje poufność wszelkich przekazanych mu danych osobowych. Administrator nie udostępnia przekazanych danych jakimkolwiek podmiotom trzecim, poza jednorazowo podanymi danymi koniecznymi do wysyłki (firmie kurierskiej bądź poczcie). Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.

Administrator nie dysponuje bazą danych, każda następna wysyłka wiąże się z koniecznością ponownego podania adresu.

§2.
Pliki cookies i inne technologie śledzące

Pliki cookies wykorzystywane są tylko w celach statystycznych dla własnej analizy Administratora strony.

Shopping Cart