O MNIE

Pokochaj kolory, tak jak ja…

Jeśli zastanawiacie się, kto kryje się za marką Soutacheria..

Mam na imię Maja, wiele lat pracowałam w wyuczonym zawodzie (jestem farmaceutką i w 2006 roku ukończyłam Gdańską Akademię Medyczną), ale w pewnym momencie życia postanowiłam zamienić biały fartuch na kolorowe jedwabne sznurki soutache.

Dziś – jestem projektantką i twórczynią designerskiej tekstylnej biżuterii – dla Kobiet kochających barwne dodatki, dla Kobiet czujących boho vibes, dla Kobiet Czarodziejek, które małymi drobiazgami zmieniają swoje stylizacje w wyjątkowe kreacje – po prostu dla Kobiet celebrujących życie we wszystkich jego odcieniach.

Cieszę się, że tu jesteś i czytasz moje słowa.

Pokochaj kolory, jak i ja..

Moja biżuteria wygrywała wielokrotnie konkursy: m.in. maratony rękodzielnicze organizowane przez Royal-Stone; była tytułowana „biżuterią tygodnia” a także „biżuterią miesiąca” przez portal modowy Kolczykomania.

Moje projekty były także drukowane w branżowej prasie – „Beading Polska”, a także na łamach ogólnopolskich miesięczników takich jak „Młoda Para”.

Informacje i polecenia można także znaleźć w prezentownikach, na wielu modowych i life-stylowych blogach na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Miałam również okazję i wielką przyjemność współtworzyć edytoriale modowe dla zagranicznych magazynów fashion (m.in dla włoskiego Flanelle czy amerykańskiego Marika, czy francuskiego Malvie) – poczytacie o tym na blogu.

O mnie i o mojej pracy można także poczytać artykuły na portalach dot. designu i fashion:

https://w-centrum.pl/index.php/2020/08/22/projektantka-maja-wozniak-o-swojej-marce-soutacheria-i-pasji-do-tworzenia/

https://feszyn.com/soutacheria-polska-marka-sutasz-kolczyki-naszyjniki-i-torebki/

https://sztukaistyl.pl/?=3234

https://artillo.pl/blog/p/rekodzielo-z-bliska-soutacheria

W 2021 uzyskałam tytuł Ambasadora Kultury w dziedzinie „Rękodzieło i sztuka użytkowa” w plebiscycie organizowanym przez portal Etnopomorze pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury ETNOPOLSKA 2021.

A prywatnie jestem mamą Zuzi i Jędrusia, żoną Michała i staram się znaleźć dobry życiowy balans między pracą, domem, własnymi pasjami, jogą i książkami.

Shopping Cart