KONTAKT

piszcie, pytajcie – służę pomocą i odpowiedzią!

+48 604 600 121

soutacheria@wp.pl

FAQ

JAKIM KURIEREM WYSYŁANE SĄ PACZKI?

Najczęściej jest to kurier InPost lub Paczkomaty InPost. Na specjalne życzenie – wysyłam za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej. Paczki wysyłane poza terytorium Polski – Poczta Polska, list polecony priorytetowy lub Global Express.

CZY MOŻNA ODEBRAĆ ZAMÓWIENIE OSOBIŚCIE?

Tak, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAPŁACIĆ? CZY AKCEPTUJECIE PAYPAL?

Przelew tradycyjny, szybkie płatności Przelewy24, Paypal.

W JAKI SPOSÓB PAKOWANE SĄ PRZESYŁKI?

Bardzo ważnym aspektem w mojej pracowni jest zasada less waste. Moje paczuszki to gotowy do wręczenia prezent – biżuteria wysyłana jest w estetycznych ekologicznych pudełkach (produkowanych w Polsce), bez zbędnych folijek, złoceń, grawerów – a całość opakowania nadaje się do recyklingu (wypełniacz jest papierowy, pudełko również).

CZY MOŻNA DO PACZKI DOŁĄCZYĆ BILECIK Z ŻYCZENIAMI?

Oczywiście, że tak – wystarczy napisać ich treść w formularzu podczas składania zamówienia.

CZY WYSTAWIANE SĄ PARAGONY?

Tak, na życzenie oczywiście może być faktura.

NIE WIEM, CZY BIŻUTERIA BĘDZIE PASOWAĆ DO STYLIZACJI. CZY MOGĘ LICZYĆ NA PORADĘ?

W większości moich modeli można zmienić odcień, wielkość, rodzaj bigli i ich kolor – tak, aby spełniała oczekiwania i była dopełnieniem stylizacji.

Oczywiście – że tak. Proszę o kontakt soutacheria@wp.pl, chętnie pomogę.

W JAKI SPOSÓB DBAĆ O BIŻUTERIĘ TEKSTYLNĄ?

Do każdego zakupu dodaję mały poradnik z informacjami, jak dbać, jak przechowywać – co robić, aby biżuteria cieszyła nas przez długi czas noszenia. A tak w kilku słowach, w uproszczeniu: trzymać w przewiewnym miejscu, chronić od słońca i wilgoci.

CZYM SĄ BIGLE?

Najczęściej zadawane pytanie zostawiłam na sam koniec :). Bigle to metalowa część kolczyka służąca bezpośrednio do włożenia w dziurkę w płatku ucha. W mojej pracowni korzystam z bigli ze stali chirurgicznej (jest bezpieczna dla alergików i nie zmienia koloru pod wpływem warunków zewnętrznych).Do wyboru posiadam bigle klasyczne, czyli haczyki, ale też bigle zamykane oraz bigle wkręcane (zwane sztyftami, gwoździami, wkrętkami). Różne modele, zdobione lub proste.

Wedle życzenia – do każdego z moich wzorów mogę założyć KLIPSY.

Shopping Cart